group nameAuto AC blower fan motors
Min Order1 piece
brand nameTUYoung
modelHY-FM293
payment methodL/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal
update timeThu, 28 May 2026 04:38:39 GMT
Car model Nissan Versa/Versa Note
OEM# 272263AN0A 272261HK0A 272269ME1A 27226EE91B
Rotation CCW
Wheel Height 102.5mm
Wheel Diameter 132mm
Connector Type Female Spade
voltage 12v
Min Order1 piece
TUYOUNG sturdy and durable Automobile air conditioning blower fan motor for Nissan Versa/Versa Note L4 1.6L 2011-2019 272263AN0A
| Four Seasons | 75013 |
|---|---|
| Genera/TYC | 700285 |
| Global Air Inc. | BM1631 |
| Global Parts Distributors | 2311855 |
| Nissan/Infiniti | 272261HK0A |
| Nissan/Infiniti | 272263AN0A |
| Nissan/Infiniti | 272269ME1A |
| Nissan/Infiniti | 27226EE91B |
| Omega | 2614040 |
| SiemensVDO | PM4060 |
| Trad Automotive | 1800347 |
Car model:
Nissan Versa/Versa Note L4 1.6L 2011-2019
网络文化经营许可证:浙ICP备14006100号-11 2007-2026 Tradevv.com. All rights reserved.