group namepower bank
Min Order100 piece
brand namejanon
model1080
payment methodL/C, D/A, T/T, Paypal
update timeMon, 20 Apr 2026 16:03:11 GMT
Capacity 10000mah/OEM
Logo Accept EDM,ODM
color Wholesale 10000mAh Wireless Fast Charger Power Bank with Dual USB Ports and Compact Design for Globa
Type power bank
Warranty 12 Months
Socket Type usb
Li-Polymer Grade A++
MOQ 100pcs
Rechargeable Yes
Min Order100 piece
| Item | Wireless Fast Charger 10000mAh Power Bank |
| Capacity | 10000mAh |
| Cell grade | AAA / AAA+ |
| Battery Type | Polymer Cell |
| Product certification | CE, RoHS, MSDS, PSE, FCC |
| Input | 5V 3A/9V 2A/12V 1.5A |
| Output | 5V 3A/9V 2A/12V 1.5A |
| Warranty | 1 year |
| Size | 109*69*22.4mm |
| Color | Green,Blue,White,Pink |
| USB port | lightning,Type-C |
| Working Temperature | -15℃ ~ 50℃ |
| Terms | |
| Packing | Blister packing,suitalbe box,brand packing or according your request |
| MOQ | 100 pcs / model |
| Payment | Accept T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram |
| Delivery | 3 ~ 5 days |
网络文化经营许可证:浙ICP备14006100号-11 2007-2026 Tradevv.com. All rights reserved.