group namepower bank
Min Order100 piece
brand namejanon
model42
payment methodL/C, D/A, T/T, Paypal
update timeMon, 27 Apr 2026 22:07:28 GMT
LOGO Janon/OEM
Type 100W Power Bank
Wholesale Power Bank 12 months
Cell type Li-polymer
Warranty 12 months
Socket Type usb
Li-Polymer Grade A++
MOQ 100pcs
Rechargeable Yes
Min Order100 piece
| Item | 100W Super Fast Charger Power Bank |
| Capacity | 50000mAh |
| Cell grade | AAA / AAA+ |
| Battery Type | Polymer Cell |
| Product certification | CE, RoHS, MSDS, PSE, FCC |
| Input | PD 20W |
| Output | PD 20W/100W Fast Charger |
| Warranty | 1 year |
| Size | 145*69*65mm |
| Color | White,Black |
| USB port | lightning,Type-C |
| Working Temperature | -15℃ ~ 50℃ |
| Terms | |
| Packing | Blister packing,suitalbe box,brand packing or according your request |
| MOQ | 100 pcs / model |
| Payment | Accept T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram |
| Delivery | 3 ~ 5 days |
网络文化经营许可证:浙ICP备14006100号-11 2007-2026 Tradevv.com. All rights reserved.