6AV7800-0BA00-2AB0 Touch panel for Panel PC 677 12" Touch 6AV7800-0BA00-2AB0
  • brand nameVICPAS
  • model6AV7800-0BA00-2AB0 Panel PC 677 12"
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, paypal
  • update timeThu, 14 May 2026 23:02:33 GMT
Detailed
Touchscreen for 6AV7800-0BA00-2AB0 Panel PC 677 12",Touch panel for 6AV7800-0BA00-2AB0 Panel PC 677 12" ,Touch membrane for 6AV7800-0BA00-2AB0 Panel PC 677 12",Touch sensor for 6AV7800-0BA00-2AB0 Panel PC 677 12",Touch glass for 6AV7800-0BA00-2AB0 Panel PC 677 12",Touch digitizer for 6AV7800-0BA00-2AB0 Panel PC 677 12",Touch model for 6AV7800-0BA00-2AB0 Panel PC 677 12", Touch monitor for 6AV7800-0BA00-2AB0 Panel PC 677 12", 100% compatible with 6AV7800-0BA00-2AB0 Panel PC 677 12".
Linearity Error
< 1.5%
Light Transmission
80%(Meet ASTM D1003)
Relative Humidity
Operating Range: 0%~90% RH (no dew falls)
Storage Range: 0% to 95% RH (no dew falls)
Operation Voltage
Typical +DC 5V
Current
5mA~25mA
Electrostatic Endurance
No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used
Isolation Resistance
> 20MΩ @ DC 25V
Resistance
300Ω < X Axis < 900Ω , 200Ω < Y Axis < 800Ω (Varies with different size)