6AV7822-0AB20-2AC0 Touch panel for Panel PC577 15" Touch 6AV7822-0AB20-2AC0
  • brand nameVICPAS
  • model6AV7822-0AB20-2AC0 Panel PC577 15"
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, paypal
  • update timeThu, 14 May 2026 20:21:15 GMT
Detailed
Touchscreen for 6AV7822-0AB20-2AC0  Panel PC577 15",Touch panel for 6AV7822-0AB20-2AC0  Panel PC577 15" ,Touch membrane for 6AV7822-0AB20-2AC0  Panel PC577 15",Touch sensor for 6AV7822-0AB20-2AC0  Panel PC577 15",Touch glass for 6AV7822-0AB20-2AC0  Panel PC577 15",Touch digitizer for 6AV7822-0AB20-2AC0  Panel PC577 15",Touch model for 6AV7822-0AB20-2AC0  Panel PC577 15", Touch monitor for 6AV7822-0AB20-2AC0  Panel PC577 15", 100% compatible with 6AV7822-0AB20-2AC0  Panel PC577 15".
Linearity Error
< 1.5%
Light Transmission
80%(Meet ASTM D1003)
Relative Humidity
Operating Range: 0%~90% RH (no dew falls)
Storage Range: 0% to 95% RH (no dew falls)
Operation Voltage
Typical +DC 5V
Current
5mA~25mA
Electrostatic Endurance
No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used
Isolation Resistance
> 20MΩ @ DC 25V
Resistance
300Ω < X Axis < 900Ω , 200Ω < Y Axis < 800Ω (Varies with different size)