E896177 SCN-AT-FLT10.4-001-0A1-R Touchscreen Panel Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE896177 SCN-AT-FLT10.4-001-0A1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:05:27 GMT
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name E896177 SCN-AT-FLT10.4-001-0A1-R Touchscreen Panel Repair
Detailed
E896177 SCN-AT-FLT10.4-001-0A1-R touchscreen size: 10.4 inch, other general size is 3.0'' to 22''. E896177 SCN-AT-FLT10.4-001-0A1-R touch panel adopt to panel display device. touch screen monitor linearity error:< 1.5%. E896177 SCN-AT-FLT10.4-001-0A1-R touch digitizer glass response speed: < 10ms. E896177 SCN-AT-FLT10.4-001-0A1-R HMI touch screen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E896177 SCN-AT-FLT10.4-001-0A1-R touch screen temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E896177 SCN-AT-FLT10.4-001-0A1-R MMI touch screen current: 5mA~25mA. E896177 SCN-AT-FLT10.4-001-0A1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Why no have a try to contact us
Product Feature:
Size :  10.4 inch;