E427156 SCN-A5-FLT12.1-Z02-0H1-R ELO Touchscreen Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE427156 SCN-A5-FLT12.1-Z02-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:09:54 GMT
  • Warranty 365 days
  • Size 12.1 inch
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name E427156 SCN-A5-FLT12.1-Z02-0H1-R ELO Touchscreen Repair
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E427156 SCN-A5-FLT12.1-Z02-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E427156 SCN-A5-FLT12.1-Z02-0H1-R touch screen,
E427156 SCN-A5-FLT12.1-Z02-0H1-R touch panel.
E427156 SCN-A5-FLT12.1-Z02-0H1-R touch membrane,
E427156 SCN-A5-FLT12.1-Z02-0H1-R touch glass
E427156 SCN-A5-FLT12.1-Z02-0H1-R HMI touch glass
E427156 SCN-A5-FLT12.1-Z02-0H1-R touch digitizer
E427156 SCN-A5-FLT12.1-Z02-0H1-R overlay label
E427156 SCN-A5-FLT12.1-Z02-0H1-R front foil
 Contact VICPAS for Product Dimension
Product Feature:
Size :  12.1 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Electrostatic Endurance No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used
Isolation Resistance >20MΩ @ DC 25V
Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size)
* Performance
Linearity Error <1.5%