E535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R Touch Screen Panel
  • group nameFor ELO Touch Panel with 4 / 5 Wires
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelE535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:16:58 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Size 17.5 inch
  • Name E535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R Touch Screen Panel
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R Touch Screen Glass Replacement repair
E535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R Touch Screen Glass Replacement touchscreen
E535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R touch screen size: inch and other general size is 3.0'' to 22'' . E535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R touchscreen adopt to panel display device. E535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA. E535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. E535555 SCN-AT-FLT17.5-Z01-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.