A54024-000 SCN-AT-FLT19.0-W01-0H1 Touch Screen Replacement
  • brand nameVICPAS
  • modelA54024-000 SCN-AT-FLT19.0-W01-0H1
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:43:52 GMT
Paramtents
  • Type Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Related Part No. E499047 Touch screen
  • Related Part No. A54024-000 SCN-AT-FLT19.0-W01-0H1 Touch screen
  • Name A54024-000 SCN-AT-FLT19.0-W01-0H1 Touch Screen Rep
Detailed
A54024-000 SCN-AT-FLT19.0-W01-0H1 Touch Screen Replacement Repair
 We are waiting for your contact
Product Specification:
Size :  19 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
* Performance
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%
Response Speed <10ms
* Electrical
Operation Voltage Typical +DC 5V
Power Supply USB or RS232
Interface Full Duplex USB 2.0 (Full Speed) Plug and play compatible
Serial RS-232.
Current 5mA~25mA
Isolation Resistance >20MΩ @ DC 25V