E942940 SCN-A5-FLT10.4-0S1-0H1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE942940 SCN-A5-FLT10.4-0S1-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:59:14 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Shipping 2-3 Workdays
  • Warranty 365 Days
  • Name E942940 SCN-A5-FLT10.4-0S1-0H1-R Touch Screen Panel
Detailed
E942940 SCN-A5-FLT10.4-0S1-0H1-R Touch Screen Panel Repair
E942940 SCN-A5-FLT10.4-0S1-0H1-R touch screen glass size: inch and other general size is 3.0'' to 22'' . E942940 SCN-A5-FLT10.4-0S1-0H1-R touch screen adopt to panel display device. E942940 SCN-A5-FLT10.4-0S1-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E942940 SCN-A5-FLT10.4-0S1-0H1-R touch screen display Current: 5mA~25mA. E942940 SCN-A5-FLT10.4-0S1-0H1-R touch digitizer glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E942940 SCN-A5-FLT10.4-0S1-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E942940 SCN-A5-FLT10.4-0S1-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V.
 Contact VICPAS for More Infor
Product Information:
Size : 10.4 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Linearity Error : <1.5%