E250053 SCN-A5-FLT12.1-001-0A1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE250053 SCN-A5-FLT12.1-001-0A1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:28:34 GMT
  • Shipping 2-3 workdays
  • Size 12.1 inch
  • Name E250053 SCN-A5-FLT12.1-001-0A1-R Touch Screen Panel
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E250053 SCN-A5-FLT12.1-001-0A1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E250053 SCN-A5-FLT12.1-001-0A1-R Touch Screen Panel repair
E250053 SCN-A5-FLT12.1-001-0A1-R touch screen size: inch. and other general size is 3.0'' to 22'' . E250053 SCN-A5-FLT12.1-001-0A1-R touchscreen adopt to panel display device. E250053 SCN-A5-FLT12.1-001-0A1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E250053 SCN-A5-FLT12.1-001-0A1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA, E250053 SCN-A5-FLT12.1-001-0A1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C, E250053 SCN-A5-FLT12.1-001-0A1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. E250053 SCN-A5-FLT12.1-001-0A1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.