E409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R Touch Panel Screen Glass
  • group nameFor ELO Touch Panel with 4 / 5 Wires
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelE409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:33:40 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Size 12.1 inch
  • Name E409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R Touch Panel Screen Glass
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R Touch Panel Screen Glass Repair
02899000 1071.0072 Touch Screen Panel Repair
Touch screen panel E409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R repair,
Touch screen E409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R repair.
HMI touch glass E409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R repair
Touch membrane E409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R repair.
HMI panel glass E409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R repair.
MMI touch screen E409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R repair;
Touch screen film E409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R;
Touch screen E409827 SCN-A5-FLT12.1-Z03-0H0-R replacement.
 Contact VICPAS for Product Dimension
Product Feature:
Size : 12.1 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Electrostatic Endurance No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used
Isolation Resistance >20MΩ @ DC 25V
Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size)
* Performance
Linearity Error <1.5%