ELO E169459 SCN-A5-FLT06.4-002-0H1-R Touch Screen Original
  • brand nameVICPAS
  • modelE169459 SCN-A5-FLT06.4-002-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:43:43 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 Workdays
  • Name ELO E169459 SCN-A5-FLT06.4-002-0H1-R Touch Screen Original
Detailed
ELO E169459 SCN-A5-FLT06.4-002-0H1-R Touch Screen Original Repair
ELO E169459 SCN-A5-FLT06.4-002-0H1-R HMI touch glass size: 6.4 inch and other general size is 3.0'' to 22'' . ELO E169459 SCN-A5-FLT06.4-002-0H1-R touch screen adopt to panel display device. ELO E169459 SCN-A5-FLT06.4-002-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. ELO E169459 SCN-A5-FLT06.4-002-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. ELO E169459 SCN-A5-FLT06.4-002-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA. ELO E169459 SCN-A5-FLT06.4-002-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. ELO E169459 SCN-A5-FLT06.4-002-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V.
 Contact VICPAS for More Infor
Product Information:
Size :  6.4 inch;