E289553 SCN-AT-FLT13.3-Z01-0H1-R Touch Screen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE289553 SCN-AT-FLT13.3-Z01-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 19:21:59 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Size 13.3 inch
  • Name E289553 SCN-AT-FLT13.3-Z01-0H1-R Touch Screen Glass
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E289553 SCN-AT-FLT13.3-Z01-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E289553 SCN-AT-FLT13.3-Z01-0H1-R Touch Screen Glass repair
 Contact VICPAS for More Detail
Product Detials:
Size : 13.3 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
* Environmental
Altitude Up to 3, 000m
Storage Range: -20° C ~ 70° C
Temperature Operating Range: -10° C ~ 60° C
* Electrical
Agency Approvals : CE, FCC, RoHS
Isolation Resistance : >20MΩ @ DC 25V
Electrostatic Endurance : No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used
Resistance : 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size)