E562901 SCN-AT-FLT15.0-002-0H1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE562901 SCN-AT-FLT15.0-002-0H1-R elo
  • payment methodD/P, Western Union, MoneyGram, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:35:28 GMT
  • Warranty 365 days
  • Size 15 inch
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name E562901 SCN-AT-FLT15.0-002-0H1-R Touch Screen Panel
Detailed
ELO E562901 SCN-AT-FLT15.0-002-0H1-R Touch Screen Panel Repair
E562901 SCN-AT-FLT15.0-002-0H1-R Touch Screen Panel Repair
E562901 SCN-AT-FLT15.0-002-0H1-R touch screen size: 15 inch, other general size is 3.0'' to 22'' .E562901 SCN-AT-FLT15.0-002-0H1-R touch panel adopt to panel display device.E562901 SCN-AT-FLT15.0-002-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches.E562901 SCN-AT-FLT15.0-002-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C.E562901 SCN-AT-FLT15.0-002-0H1-R touch screen monitor Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size).E562901 SCN-AT-FLT15.0-002-0H1-R touch membrane power supply: USB or RS232.E562901 SCN-AT-FLT15.0-002-0H1-R touch digitizer glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for More Infor
Product Information:
Size : 15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Linearity Error : <1.5%