E249624 SCN-A5-FZT15.0-Z02-0H1-R Touch Screen Glass Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE249624 SCN-A5-FZT15.0-Z02-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:53:24 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Keyword Touch Screen Panel Glass Repai
  • Name E249624 SCN-A5-FZT15.0-Z02-0H1-R Touch Screen Glas
Detailed
E249624 SCN-A5-FZT15.0-Z02-0H1-R HMI touch glass size: inch, other general size is 3.0'' to 22'' . E249624 SCN-A5-FZT15.0-Z02-0H1-R touch digitizer glass adopt to panel display device, E249624 SCN-A5-FZT15.0-Z02-0H1-R touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E249624 SCN-A5-FZT15.0-Z02-0H1-R touch panel display Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size). E249624 SCN-A5-FZT15.0-Z02-0H1-R touchscreen power supply: USB or RS232. E249624 SCN-A5-FZT15.0-Z02-0H1-R MMI touch glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc, E249624 SCN-A5-FZT15.0-Z02-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches.
 Click for Best Price
Product Information:
Size : 15 inch;