SCN-AT-FLT15.0-004-0H1-R E161577 Touch Screen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelSCN-AT-FLT15.0-004-0H1-R E161577 elo
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 21:58:32 GMT
  • Warranty 365 Days
  • Size 15 inch
  • Name SCN-AT-FLT15.0-004-0H1-R E161577 Touch Screen Glass
Detailed
SCN-AT-FLT15.0-004-0H1-R E161577 Touch Screen Glass Repair
SCN-AT-FLT15.0-004-0H1-R E161577 touch screen size: 15 inch and other general size is 3.0'' to 22'' . SCN-AT-FLT15.0-004-0H1-R E161577 touch panel adopt to panel display device. SCN-AT-FLT15.0-004-0H1-R E161577 touchscreen touch times are more than 1 million touches. SCN-AT-FLT15.0-004-0H1-R E161577 HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C. SCN-AT-FLT15.0-004-0H1-R E161577 MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. SCN-AT-FLT15.0-004-0H1-R E161577 touch screen display Current: 5mA~25mA. SCN-AT-FLT15.0-004-0H1-R E161577 touch digitizer glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for Help
Product Feature:
Size :  15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Contact Bounce : <10ms
Linearity : 1.5%(<1.0% by Request)
Life Expectancy : > 35 million touch on single point
* Performance
Linearity Error : <1.5%