E444930 SCN-AT-FLT15.0-Z04-0H1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • model10430000 1071.0104
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:28:52 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 Days
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • lineation test ≥100,000
  • Input life ≥1,000,000
  • Keyword Touch Screen Panel Glass Repair
  • Name E444930 SCN-AT-FLT15.0-Z04-0H1-R Touch Screen Pane
Detailed
E444930 SCN-AT-FLT15.0-Z04-0H1-R Touch Screen Panel repair
E444930 SCN-AT-FLT15.0-Z04-0H1-R touch screen size: 15 inch. and other general size is 3.0'' to 22'' ; E444930 SCN-AT-FLT15.0-Z04-0H1-R touch panel adopt to panel display device. E444930 SCN-AT-FLT15.0-Z04-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches. E444930 SCN-AT-FLT15.0-Z04-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E444930 SCN-AT-FLT15.0-Z04-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V, E444930 SCN-AT-FLT15.0-Z04-0H1-R touch screen display Current: 5mA~25mA. E444930 SCN-AT-FLT15.0-Z04-0H1-R touch digitizer glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Click for More Detail
Product Details:
Size :  15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%