E243039 SCN-AT-FLT15.0-Z02-0H1-R Touch Screen Replacment
  • brand nameVICPAS
  • modelE243039 SCN-AT-FLT15.0-Z02-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 18:36:26 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 15 inch
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Part No. E243039 SCN-AT-FLT15.0-Z02-0H1-R Touch Screen Replacment
Detailed
E243039 SCN-AT-FLT15.0-Z02-0H1-R Touch Screen Replacment repair
E243039 SCN-AT-FLT15.0-Z02-0H1-R HMI touch glass size: inch and other general size is 3.0'' to 22'' ; E243039 SCN-AT-FLT15.0-Z02-0H1-R touch screen adopt to panel display device. E243039 SCN-AT-FLT15.0-Z02-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E243039 SCN-AT-FLT15.0-Z02-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E243039 SCN-AT-FLT15.0-Z02-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA; E243039 SCN-AT-FLT15.0-Z02-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E243039 SCN-AT-FLT15.0-Z02-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V.
 Contact VICPAS for Best Price
Product Specification:
Size :  15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%