E307098 SCN-A5-FLT09.4-002-0H1-R Touch Screen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE307098 SCN-A5-FLT09.4-002-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 02:53:59 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Size 9.4 inch
  • Name E307098 SCN-A5-FLT09.4-002-0H1-R Touch Screen Glass
Detailed
E307098 SCN-A5-FLT09.4-002-0H1-R Touch Screen Glass Repair
E307098 SCN-A5-FLT09.4-002-0H1-R touch screen size: 9.4 inch; other general size is 3.0'' to 22''; E307098 SCN-A5-FLT09.4-002-0H1-R touch panel adopt to panel display device; E307098 SCN-A5-FLT09.4-002-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches. E307098 SCN-A5-FLT09.4-002-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C.E307098 SCN-A5-FLT09.4-002-0H1-R touch screen monitor Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size);E307098 SCN-A5-FLT09.4-002-0H1-R touch membrane power supply: USB or RS232.E307098 SCN-A5-FLT09.4-002-0H1-R touch digitizer glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for Product Detail
Product Specification:
Size :  9.4 inch;