E013172 SCN-AT-FLT15.0-Z09-0H1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE013172 SCN-AT-FLT15.0-Z09-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:59:07 GMT
Paramtents
  • Type Resistance touch screen
  • Shipping 2-3 workdays
  • Warranty 365 Days
  • Name E013172 SCN-AT-FLT15.0-Z09-0H1-R Touch Screen Pane
  • Size 15 inch
Detailed
E013172 SCN-AT-FLT15.0-Z09-0H1-R Touch Screen Panel repair
E013172 SCN-AT-FLT15.0-Z09-0H1-R Touch Screen Panel Replacement
E013172 SCN-AT-FLT15.0-Z09-0H1-R touch panel size: inch; other general size is 3.0'' to 22''. E013172 SCN-AT-FLT15.0-Z09-0H1-R touch screen adopt to panel display device, touch digitizer glass linearity error:< 1.5%; E013172 SCN-AT-FLT15.0-Z09-0H1-R touch screen hmi response speed: < 10ms. E013172 SCN-AT-FLT15.0-Z09-0H1-R touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E013172 SCN-AT-FLT15.0-Z09-0H1-R touch membrane temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E013172 SCN-AT-FLT15.0-Z09-0H1-R touch screen display current: 5mA~25mA. E013172 SCN-AT-FLT15.0-Z09-0H1-R touch screen monitor operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.