E729880 SCN-A5-FLT15.1-Z02-0H1-R Touch Screen Panel Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE729880 SCN-A5-FLT15.1-Z02-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:16:52 GMT
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-4 Workdays
  • Size 15.1 inch
  • Name E729880 SCN-A5-FLT15.1-Z02-0H1-R Touch Screen Panel Repair
Briefing
E729880 SCN-A5-FLT15.1-Z02-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E729880 SCN-A5-FLT15.1-Z02-0H1-R Touch Screen Panel Glass Repair
E729880 SCN-A5-FLT15.1-Z02-0H1-R touch screen glass size: inch and other general size is 3.0'' to 22'' . E729880 SCN-A5-FLT15.1-Z02-0H1-R touch screen adopt to panel display device. E729880 SCN-A5-FLT15.1-Z02-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E729880 SCN-A5-FLT15.1-Z02-0H1-R touch screen display Current: 5mA~25mA. E729880 SCN-A5-FLT15.1-Z02-0H1-R touch digitizer glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E729880 SCN-A5-FLT15.1-Z02-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E729880 SCN-A5-FLT15.1-Z02-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V.