E535215 SCN-A5-FLT15.1-005-0H1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE535215 SCN-A5-FLT15.1-005-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 02:16:13 GMT
  • Warranty 365 days
  • Shippping 2-4 workdays
  • Size 15.1 inch
  • Name E535215 SCN-A5-FLT15.1-005-0H1-R Touch Screen Panel
Briefing
E535215 SCN-A5-FLT15.1-005-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E535215 SCN-A5-FLT15.1-005-0H1-R Touch Screen Panel glass repair
E535215 SCN-A5-FLT15.1-005-0H1-R touch screen size: inch and other general size is 3.0'' to 22'' . E535215 SCN-A5-FLT15.1-005-0H1-R touchscreen adopt to panel display device. E535215 SCN-A5-FLT15.1-005-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E535215 SCN-A5-FLT15.1-005-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA. E535215 SCN-A5-FLT15.1-005-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E535215 SCN-A5-FLT15.1-005-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. E535215 SCN-A5-FLT15.1-005-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for More Detail
Product Detials:
Size :  15.1 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
General Size 3.0'' to 22''
Custom Size 1.0''to 22''
Fit in with Panel display device
* Environmental
Temperature Operating Range: -10° C ~ 60° C
Storage Range: -20° C ~ 70° C
Relative Humidity Operating Range: 0%~90% RH (no dew falls)
Storage Range: 0% to 95% RH (no dew falls)