E692115 SCN-AT-FLT13.6-001-0H1-R Touch Screen Panel Glass Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE692115 SCN-AT-FLT13.6-001-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:34:29 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Name E692115 SCN-AT-FLT13.6-001-0H1-R Touch Screen Pane
Detailed
E692115 SCN-AT-FLT13.6-001-0H1-R touchscreen size: inch, other general size is 3.0'' to 22''. E692115 SCN-AT-FLT13.6-001-0H1-R touch panel adopt to panel display device. E692115 SCN-AT-FLT13.6-001-0H1-R touch screen monitor linearity error:< 1.5%. E692115 SCN-AT-FLT13.6-001-0H1-R touch digitizer glass response speed: < 10ms, E692115 SCN-AT-FLT13.6-001-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E692115 SCN-AT-FLT13.6-001-0H1-R touch screen temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E692115 SCN-AT-FLT13.6-001-0H1-R MMI touch screen current: 5mA~25mA, E692115 SCN-AT-FLT13.6-001-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for Product Detail
Product Specification:
Size :  13.6 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
* Personal computer and office.
* MID, Tablet PC, Digital photo frame, Car GPS.
* Portable sport devices, Access control terminals.
* Performance
Linearity Error <1.5%
Response Speed <10ms
* Environmental
Relative Humidity Operating Range: 0%~90% RH (no dew falls)
Storage Range: 0% to 95% RH (no dew falls)