E160293 SCN-AT-FLT11.3-001-0H1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE160293 SCN-AT-FLT11.3-001-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 20:08:45 GMT
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Size 11.3 inch
  • Name E160293 SCN-AT-FLT11.3-001-0H1-R Touch Screen Panel
Detailed
E160293 SCN-AT-FLT11.3-001-0H1-R Touch Screen Panel Repair
E160293 SCN-AT-FLT11.3-001-0H1-R touch screen size: 11.3 inch and other general size is 3.0'' to 22'' . E160293 SCN-AT-FLT11.3-001-0H1-R touch panel adopt to panel display device. E160293 SCN-AT-FLT11.3-001-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches. E160293 SCN-AT-FLT11.3-001-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E160293 SCN-AT-FLT11.3-001-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. E160293 SCN-AT-FLT11.3-001-0H1-R touch screen display Current: 5mA~25mA. E160293 SCN-AT-FLT11.3-001-0H1-R touch digitizer glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for Help
Product Feature:
Size :  11.3 inch;