E452025 SCN-AT-FLT15.1-005-0H1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE452025 SCN-AT-FLT15.1-005-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:35:31 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Size 15.1 inch
  • Name E452025 SCN-AT-FLT15.1-005-0H1-R Touch Screen Panel
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E452025 SCN-AT-FLT15.1-005-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E452025 SCN-AT-FLT15.1-005-0H1-R Touch Screen Panel repair
E452025 SCN-AT-FLT15.1-005-0H1-R touch screen size: inch. and other general size is 3.0'' to 22'' . E452025 SCN-AT-FLT15.1-005-0H1-R touchscreen adopt to panel display device. E452025 SCN-AT-FLT15.1-005-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E452025 SCN-AT-FLT15.1-005-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA, E452025 SCN-AT-FLT15.1-005-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C, E452025 SCN-AT-FLT15.1-005-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. E452025 SCN-AT-FLT15.1-005-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for A Discount
Product Details:
Size :  15.1 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Surface Hardness : 3H
Circuit Rating : 5VDC @ 35mA
Light Transmission : Film + Film 77%, Film + Glass 83%
* Electrical
Contact Bounce : <10ms
Rersolution : 4096 x 4096
Linearity : 1.5%(<1.0% by Request)