E366569 SCN-A5-FLT13.3-Z01-0H1-R Touch Screen Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE366569 SCN-A5-FLT13.3-Z01-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:05:27 GMT
  • Shipping 2-4 workdays
  • Size 13.3 inch
  • Name E366569 SCN-A5-FLT13.3-Z01-0H1-R Touch Screen Repair
Briefing
E366569 SCN-A5-FLT13.3-Z01-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E366569 SCN-A5-FLT13.3-Z01-0H1-R Touch Screen Repair replacement
E366569 SCN-A5-FLT13.3-Z01-0H1-R touch panel size: inch; other general size is 3.0'' to 22''. E366569 SCN-A5-FLT13.3-Z01-0H1-R touch screen adopt to panel display device, touch digitizer glass linearity error:< 1.5%; E366569 SCN-A5-FLT13.3-Z01-0H1-R touch screen hmi response speed: < 10ms. E366569 SCN-A5-FLT13.3-Z01-0H1-R touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E366569 SCN-A5-FLT13.3-Z01-0H1-R touch membrane temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E366569 SCN-A5-FLT13.3-Z01-0H1-R touch screen display current: 5mA~25mA. E366569 SCN-A5-FLT13.3-Z01-0H1-R touch screen monitor operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.