E373854 SCN-A5-FLT15.0-Z08-0H1-R Touch Glass Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE373854 SCN-A5-FLT15.0-Z08-0H1-R elo
  • payment methodD/P, Western Union, MoneyGram, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:45:44 GMT
Paramtents
  • Size 15 inch
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name E373854 SCN-A5-FLT15.0-Z08-0H1-R Touch Glass Repair
Detailed
 Contact VICPAS for Product Dimension
Product Feature:
Size :  15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Current : 5mA~25mA
Power Supply : USB or RS232
Operation Voltage : Typical +DC 5V
* Electrical
Agency Approvals : CE, FCC, RoHS
Isolation Resistance : >20MΩ @ DC 25V
Operation System : Linux/ DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS
Interface : Full Duplex USB 2.0 (Full Speed) Plug and play compatible; Serial RS-232.
Resistance : 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size)