E093889 SCN-A5-FLT15.0-Z11-0H1-R Touchscreen Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE093889 SCN-A5-FLT15.0-Z11-0H1-R
  • payment methodD/P, Western Union, MoneyGram, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:14:00 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 dyas
  • Size 15 inch
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name E093889 SCN-A5-FLT15.0-Z11-0H1-R Touchscreen Repair
Detailed
E093889 SCN-A5-FLT15.0-Z11-0H1-R touch screen size: inch and other general size is 3.0'' to 22'' . E093889 SCN-A5-FLT15.0-Z11-0H1-R touchscreen adopt to panel display device. E093889 SCN-A5-FLT15.0-Z11-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E093889 SCN-A5-FLT15.0-Z11-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA. E093889 SCN-A5-FLT15.0-Z11-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E093889 SCN-A5-FLT15.0-Z11-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. E093889 SCN-A5-FLT15.0-Z11-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for Help
Product Feature:
Warranty : 365 Days
* Optical
Light Transmission : 80%(Meet ASTM D1003)
* Environmental
Altitude Up to 3, 000m
Storage Range: -20° C ~ 70° C
Temperature Operating Range: -10° C ~ 60° C
Storage Range: 0% to 95% RH (no dew falls)
Relative Humidity Operating Range: 0%~90% RH (no dew falls)