E198343 SCN-AT-FLT06.4-002-0H1-R Touchscreen Panel Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelELO E198343 SCN-AT-FLT06.4-002-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:41:42 GMT
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 Workdays
  • Name E198343 SCN-AT-FLT06.4-002-0H1-R Touchscreen Panel Glass
Detailed
E198343 SCN-AT-FLT06.4-002-0H1-R Touchscreen Panel Glass repair
E198343 SCN-AT-FLT06.4-002-0H1-R touch screen size: 6.4 inch and other general size is 3.0'' to 22'' . E198343 SCN-AT-FLT06.4-002-0H1-R touchscreen adopt to panel display device. E198343 SCN-AT-FLT06.4-002-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E198343 SCN-AT-FLT06.4-002-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA. E198343 SCN-AT-FLT06.4-002-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E198343 SCN-AT-FLT06.4-002-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. E198343 SCN-AT-FLT06.4-002-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for More Detail
Product Detials:
Size : 6.4  inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
General Size 3.0'' to 22''
Custom Size 1.0''to 22''
Fit in with Panel display device
* Environmental
Temperature Operating Range: -10° C ~ 60° C
Storage Range: -20° C ~ 70° C
Relative Humidity Operating Range: 0%~90% RH (no dew falls)
Storage Range: 0% to 95% RH (no dew falls)