E226539 SCN-AT-FLT06.4-Z08-0H1-R Elo Touchscreen
  • group nameFor ELO Touch Panel with 4 / 5 Wires
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelE226539 SCN-AT-FLT06.4-Z08-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:40:05 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 Workdays
  • Name E226539 SCN-AT-FLT06.4-Z08-0H1-R Elo Touchscreen
Detailed
E226539 SCN-AT-FLT06.4-Z08-0H1-R Elo Touchscreen repair
E226539 SCN-AT-FLT06.4-Z08-0H1-R HMI touch glass size: 6.4 inch, other general size is 3.0'' to 22'' . E226539 SCN-AT-FLT06.4-Z08-0H1-R touch digitizer glass adopt to panel display device. E226539 SCN-AT-FLT06.4-Z08-0H1-R touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E226539 SCN-AT-FLT06.4-Z08-0H1-R touch panel display Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size). E226539 SCN-AT-FLT06.4-Z08-0H1-R touchscreen power supply: USB or RS232. E226539 SCN-AT-FLT06.4-Z08-0H1-R MMI touch glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.E226539 SCN-AT-FLT06.4-Z08-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches.
Product Specification:
Size : 6.4 inch;
Shipping : 2~4 Workdays
Warranty : 365 Days
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%