E733951 SCN-AT-FLT09.8-PH0-0H1-R Touch Screen Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE733951 SCN-AT-FLT09.8-PH0-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 18:12:12 GMT
  • Warranty 365 days
  • Size 9.8 inch
  • Shipping 2-4 workdays
  • Name E733951 SCN-AT-FLT09.8-PH0-0H1-R Touch Screen Repair
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E733951 SCN-AT-FLT09.8-PH0-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E733951 SCN-AT-FLT09.8-PH0-0H1-R HMI touch glass size: inch, other general size is 3.0'' to 22'' . E733951 SCN-AT-FLT09.8-PH0-0H1-R touch digitizer glass adopt to panel display device, E733951 SCN-AT-FLT09.8-PH0-0H1-R touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E733951 SCN-AT-FLT09.8-PH0-0H1-R touch panel display Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size). E733951 SCN-AT-FLT09.8-PH0-0H1-R touchscreen power supply: USB or RS232. E733951 SCN-AT-FLT09.8-PH0-0H1-R MMI touch glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc, E733951 SCN-AT-FLT09.8-PH0-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches.
 Contact VICPAS for More Detail
Product Detials:
Size :  9.8 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Touch Times : More than 1 million touches
Input Method : Finger or gloved hand (rubber, cloth or leather)
* Electrical
Serial RS-232.
Current : 5mA~25mA
Agency Approvals : CE, FCC, RoHS
Isolation Resistance : >20MΩ @ DC 25V
Electrostatic Endurance : No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used