E293492 SCN-AT-FLT10.4-MOT-0H1-R Touch Screen Replacement
  • brand nameVICPAS
  • modelE293492 SCN-AT-FLT10.4-MOT-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 00:32:00 GMT
  • Shipping 2-3 workdays
  • Size 10.4 inch
  • Name E293492 SCN-AT-FLT10.4-MOT-0H1-R Touch Screen Replacement
Detailed
E293492 SCN-AT-FLT10.4-MOT-0H1-R Touch Screen Replacement repair
E293492 SCN-AT-FLT10.4-MOT-0H1-R Touch screen repair.
E293492 SCN-AT-FLT10.4-MOT-0H1-R HMI touch glass repair;
E293492 SCN-AT-FLT10.4-MOT-0H1-R Touch panel repair,
E293492 SCN-AT-FLT10.4-MOT-0H1-R Touch digitizer glass repair;
E293492 SCN-AT-FLT10.4-MOT-0H1-R Protective film;
E293492 SCN-AT-FLT10.4-MOT-0H1-R Touch screen tablet
E293492 SCN-AT-FLT10.4-MOT-0H1-R Touch screen monitor repair
 Contact VICPAS for A Discount
Product Details:
Size :  inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Surface Hardness : 3H
Circuit Rating : 5VDC @ 35mA
Light Transmission : Film + Film 77%, Film + Glass 83%
* Electrical
Contact Bounce : <10ms
Rersolution : 4096 x 4096
Linearity : 1.5%(<1.0% by Request)