E570383 SCN-A5-FLW15.4-FS1-0H1-R Touch Screen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE570383 SCN-A5-FLW15.4-FS1-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 00:09:57 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 Days
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Keyword Touch Screen Panel
  • Keyword Touch Screen Glass
  • Name E570383 SCN-A5-FLW15.4-FS1-0H1-R
Detailed
E570383 SCN-A5-FLW15.4-FS1-0H1-R Touch Screen Glass repair
E570383 SCN-A5-FLW15.4-FS1-0H1-R touch screen size: 15 inch. and other general size is 3.0'' to 22'' ; E570383 SCN-A5-FLW15.4-FS1-0H1-R touch panel adopt to panel display device. E570383 SCN-A5-FLW15.4-FS1-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches. E570383 SCN-A5-FLW15.4-FS1-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E570383 SCN-A5-FLW15.4-FS1-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V, E570383 SCN-A5-FLW15.4-FS1-0H1-R touch screen display Current: 5mA~25mA. E570383 SCN-A5-FLW15.4-FS1-0H1-R touch digitizer glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
Product Feature:
Size : 15.1  inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Contact Bounce : <10ms
Linearity : 1.5%(<1.0% by Request)