E234385 SCN-A5-FLT15.0-Z03-0H1-R Touch Glass Panel Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE234385 SCN-A5-FLT15.0-Z03-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:30:39 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Shipping 2-3 workdays
  • Warranty 365 days
  • Name E234385 SCN-A5-FLT15.0-Z03-0H1-R Touch Glass Panel Repair
  • Size 15 inch
Detailed
E234385 SCN-A5-FLT15.0-Z03-0H1-R HMI touch glass size: inch, other general size is 3.0'' to 22'' . E234385 SCN-A5-FLT15.0-Z03-0H1-R touch digitizer glass adopt to panel display device, E234385 SCN-A5-FLT15.0-Z03-0H1-R touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E234385 SCN-A5-FLT15.0-Z03-0H1-R touch panel display Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size). E234385 SCN-A5-FLT15.0-Z03-0H1-R touchscreen power supply: USB or RS232. E234385 SCN-A5-FLT15.0-Z03-0H1-R MMI touch glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc, E234385 SCN-A5-FLT15.0-Z03-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches.
 Click for Best Price
Product Information:
Size :  15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
* Environmental
Temperature Operating Range: -10° C ~ 60° C
Storage Range: -20° C ~ 70° C
Relative Humidity Operating Range: 0%~90% RH (no dew falls)
* Performance
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%
Response Speed <10ms
* Optical
Light Transmission 80%(Meet ASTM D1003)