E494781 SCN-A5-FLT08.4-Z01-0H1-R Touch Screen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE494781 SCN-A5-FLT08.4-Z01-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 00:22:44 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 Workdays
  • Size 8.4 Inch
  • Name E494781 SCN-A5-FLT08.4-Z01-0H1-R Touch Screen Glass
Detailed
E494781 SCN-A5-FLT08.4-Z01-0H1-R Touch Screen Glass repair
E494781 SCN-A5-FLT08.4-Z01-0H1-R touch screen glass size: inch; and other general size is 3.0'' to 22'' . E494781 SCN-A5-FLT08.4-Z01-0H1-R touch screen adopt to panel display device. E494781 SCN-A5-FLT08.4-Z01-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E494781 SCN-A5-FLT08.4-Z01-0H1-R touch screen display Current: 5mA~25mA. E494781 SCN-A5-FLT08.4-Z01-0H1-R touch digitizer glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E494781 SCN-A5-FLT08.4-Z01-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C, E494781 SCN-A5-FLT08.4-Z01-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V.
 Contact VICPAS for Best Price
Product Specification:
Size :  8.4 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%