  • brand nameVICPAS
  • modelE379151 SCN-A5-FLT09.8-001-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:47:02 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Size 9.8 inch
  • Name E379151 SCN-A5-FLT09.8-001-0H1-R touchscreen
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E379151 SCN-A5-FLT09.8-001-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E379151 SCN-A5-FLT09.8-001-0H1-R Touch Screen Glass Repair
E379151 SCN-A5-FLT09.8-001-0H1-R touch screen size: inch. other general size is 3.0'' to 22''. E379151 SCN-A5-FLT09.8-001-0H1-R touch panel adopt to panel display device; E379151 SCN-A5-FLT09.8-001-0H1-R touch screen temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E379151 SCN-A5-FLT09.8-001-0H1-R MMI touch screen current: 5mA~25mA. E379151 SCN-A5-FLT09.8-001-0H1-R touch screen monitor linearity error:< 1.5%. E379151 SCN-A5-FLT09.8-001-0H1-R touch digitizer glass response speed: < 10ms. E379151 SCN-A5-FLT09.8-001-0H1-R Touch screen tablet temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E379151 SCN-A5-FLT09.8-001-0H1-R HMI touch screen operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc,
 Contact VICPAS for Help
Product Feature:
Size :  9.8 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Contact Bounce : <10ms
Linearity : 1.5%(<1.0% by Request)
Life Expectancy : > 35 million touch on single point
* Performance
Linearity Error : <1.5%