  • group nameFor ELO Touch Panel with 4 / 5 Wires
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelE518479 SCN-AT-FLT10.4-Z04-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 19:22:50 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Shipping 2-3 workdays
  • Warranty 365 days
  • Size 10.4 inch
  • Name E518479 SCN-AT-FLT10.4-Z04-0H1-R touchscreen glass
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E518479 SCN-AT-FLT10.4-Z04-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E518479 SCN-AT-FLT10.4-Z04-0H1-R Touch Screen Panel Glass Repair
Touch screen for E518479 SCN-AT-FLT10.4-Z04-0H1-R.
Touch panel for E518479 SCN-AT-FLT10.4-Z04-0H1-R.
Touch membrane for E518479 SCN-AT-FLT10.4-Z04-0H1-R,
HMI panel glass for E518479 SCN-AT-FLT10.4-Z04-0H1-R.
Touch screen monitor for E518479 SCN-AT-FLT10.4-Z04-0H1-R.
MMI touch screen for E518479 SCN-AT-FLT10.4-Z04-0H1-R
HMI touch screen for E518479 SCN-AT-FLT10.4-Z04-0H1-R
 Contact VICPAS for More Infor
Product Information:
Size :  15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Power Supply : USB or RS232
Light Transmission : 80%(Meet ASTM D1003)
* Optical:
No need change any shell and add any auxiliary to the HMI machine.
All product are new, working in perfect condition,Meet bad environment,
Electrostatic Endurance : No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used