E500979 SCN-AT-FLT15.0-Z07-0H1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE500979 SCN-AT-FLT15.0-Z07-0H1-R elo
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:05:27 GMT
Paramtents
  • Touch screen tapes Resistance touch screen
  • ELO touch panel in stock
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name E500979 SCN-AT-FLT15.0-Z07-0H1-R Touch Screen Pane
Detailed
E500979 SCN-AT-FLT15.0-Z07-0H1-R Touch Screen Panel replacement
E500979 SCN-AT-FLT15.0-Z07-0H1-R touchscreen size: 15 inch, other general size is 3.0'' to 22''. E500979 SCN-AT-FLT15.0-Z07-0H1-R touch panel adopt to panel display device. E500979 SCN-AT-FLT15.0-Z07-0H1-R touch screen monitor linearity error:< 1.5%. E500979 SCN-AT-FLT15.0-Z07-0H1-R touch digitizer glass response speed: < 10ms, E500979 SCN-AT-FLT15.0-Z07-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E500979 SCN-AT-FLT15.0-Z07-0H1-R touch screen temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E500979 SCN-AT-FLT15.0-Z07-0H1-R MMI touch screen current: 5mA~25mA, E500979 SCN-AT-FLT15.0-Z07-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.