E888932 SCN-A5-FZW22.0-Z01-0H1-R Touch Screen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE888932 SCN-A5-FZW22.0-Z01-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:35:17 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name E888932 SCN-A5-FZW22.0-Z01-0H1-R Touch Screen Glas
Detailed
E888932 SCN-A5-FZW22.0-Z01-0H1-R Touch Screen Glass repair
 Contact VICPAS for A Discount
Product Details:
Size : 22 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Surface Hardness : 3H
Circuit Rating : 5VDC @ 35mA
Light Transmission : Film + Film 77%, Film + Glass 83%
* Electrical
Contact Bounce : <10ms
Rersolution : 4096 x 4096
Linearity : 1.5%(<1.0% by Request)