ELO E000703 SCN-A5-FZT15.0-CC1-0H1-R Touchscreen Glass
  • group nameFor ELO Touch Panel with 4 / 5 Wires
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelELO E000703 SCN-A5-FZT15.0-CC1-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 20:15:47 GMT
Paramtents
  • Type Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • HMI Touch Screen Touch Screen Glass Repair
  • Name ELO E000703 SCN-A5-FZT15.0-CC1-0H1-R Touchscreen G
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
Supply ELO Touchscreen Parts -100% Original - 1 Years Warranty - Worldwide Shipping- Fully Text
Detailed
ELO E000703 SCN-A5-FZT15.0-CC1-0H1-R Touchscreen Glass repair
E000703 SCN-A5-FZT15.0-CC1-0H1-R HMI touch glass size: 15 inch and other general size is 3.0'' to 22'' ; E000703 SCN-A5-FZT15.0-CC1-0H1-R touch screen adopt to panel display device. E000703 SCN-A5-FZT15.0-CC1-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E000703 SCN-A5-FZT15.0-CC1-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E000703 SCN-A5-FZT15.0-CC1-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA; E000703 SCN-A5-FZT15.0-CC1-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E000703 SCN-A5-FZT15.0-CC1-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V.
 Contact VICPAS for Best Price
Product Specification:
Size : 15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%