E221682 SCN-A5-FLT12.1-DIG-0H1-R ELO Touch screen panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE221682 SCN-A5-FLT12.1-DIG-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 21:23:24 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 Days
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • lineation test ≥100,000
  • Input life ≥1,000,000
  • Keyword Touch Screen Panel Glass Repair
  • Name E221682 SCN-A5-FLT12.1-DIG-0H1-R ELO Touch screen
Detailed
E221682 SCN-A5-FLT12.1-DIG-0H1-R Touch screen panel Glass repair
E221682 SCN-A5-FLT12.1-DIG-0H1-R touch panel size: inch; other general size is 3.0'' to 22''. E221682 SCN-A5-FLT12.1-DIG-0H1-R touch screen adopt to panel display device, touch digitizer glass linearity error:< 1.5%; E221682 SCN-A5-FLT12.1-DIG-0H1-R touch screen hmi response speed: < 10ms. E221682 SCN-A5-FLT12.1-DIG-0H1-R touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E221682 SCN-A5-FLT12.1-DIG-0H1-R touch membrane temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E221682 SCN-A5-FLT12.1-DIG-0H1-R touch screen display current: 5mA~25mA. E221682 SCN-A5-FLT12.1-DIG-0H1-R touch screen monitor operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Click for More Detail
Product Details:
Size :  12.1 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%