E820747 SCN-A5-FLT09.8-PH0-0H1-R Touch Screen Panel Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE820747 SCN-A5-FLT09.8-PH0-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:19:11 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 Days
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Keyword Touch Screen Panel
  • Keyword Touch Screen Glass
  • Name E820747 SCN-A5-FLT09.8-PH0-0H1-R Touch Screen Pane
Detailed
E820747 SCN-A5-FLT09.8-PH0-0H1-R Touch Screen Panel Glass Repair
E820747 SCN-A5-FLT09.8-PH0-0H1-R touch screen glass size: inch; and other general size is 3.0'' to 22'' . E820747 SCN-A5-FLT09.8-PH0-0H1-R touch screen adopt to panel display device. E820747 SCN-A5-FLT09.8-PH0-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E820747 SCN-A5-FLT09.8-PH0-0H1-R touch screen display Current: 5mA~25mA. E820747 SCN-A5-FLT09.8-PH0-0H1-R touch digitizer glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E820747 SCN-A5-FLT09.8-PH0-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C, E820747 SCN-A5-FLT09.8-PH0-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V.
 Contact VICPAS for More Information
Product Feature:
Size :  9.8 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
* Windows Vista
* Windows 9X / Me
* Windows 2000-XP
* Electrical
Surface Hardness : 3H
Rersolution : 4096 x 4096
Life Expectancy : > 35 million touch on single point
Light Transmission : Film + Film 77%, Film + Glass 83%