E000612 SCN-A5-FZW18.5-Z01-0H1-R Touch Screen Panel Glass Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE000612 SCN-A5-FZW18.5-Z01-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 02:36:38 GMT
  • Warranty 365 Days
  • Touch points Single-touch
  • Size 5.7 inch
  • Name E000612 SCN-A5-FZW18.5-Z01-0H1-R Touch Screen Pane
Detailed
E000612 SCN-A5-FZW18.5-Z01-0H1-R touch screen glass size: inch, other general size is 3.0'' to 22'' . E000612 SCN-A5-FZW18.5-Z01-0H1-R touch screen HMIl adopt to panel display device; E000612 SCN-A5-FZW18.5-Z01-0H1-R touch panel power supply: USB or RS232. E000612 SCN-A5-FZW18.5-Z01-0H1-R touch digitizer glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E000612 SCN-A5-FZW18.5-Z01-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches. E000612 SCN-A5-FZW18.5-Z01-0H1-R MMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C, E000612 SCN-A5-FZW18.5-Z01-0H1-R touch membrane Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size).
 Contact VICPAS for More Infor
Product Information:
Size : 18.5 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Linearity Error : <1.5%