E000906 SCN-A5-FZW21.5-Z01-0H1-R ELO Touch screen panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE000906 SCN-A5-FZW21.5-Z01-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 21:04:49 GMT
Paramtents
  • Warranty 365 Days
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • lineation test ≥100,000
  • Input life ≥1,000,000
  • Keyword Touch Screen Panel Glass Repair
  • Name E000906 SCN-A5-FZW21.5-Z01-0H1-R ELO Touch screen
Detailed
E000906 SCN-A5-FZW21.5-Z01-0H1-R Touch screen panel Glass repair
E000906 SCN-A5-FZW21.5-Z01-0H1-R HMI touch glass size: inch and other general size is 3.0'' to 22'' ; E000906 SCN-A5-FZW21.5-Z01-0H1-R touch screen adopt to panel display device. E000906 SCN-A5-FZW21.5-Z01-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E000906 SCN-A5-FZW21.5-Z01-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E000906 SCN-A5-FZW21.5-Z01-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA; E000906 SCN-A5-FZW21.5-Z01-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E000906 SCN-A5-FZW21.5-Z01-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V.
 Click for More Detail
Product Details:
Size :  21.5 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%