E935121 SCN-A5-FLT12.1-PT1-0H1-R Touch Screen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE935121 SCN-A5-FLT12.1-PT1-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:14:43 GMT
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name E935121 SCN-A5-FLT12.1-PT1-0H1-R Touch Screen Glas
Detailed
E935121 SCN-A5-FLT12.1-PT1-0H1-R Touch Screen Glass repair
E935121 SCN-A5-FLT12.1-PT1-0H1-R HMI touch glass size: inch, other general size is 3.0'' to 22'' . E935121 SCN-A5-FLT12.1-PT1-0H1-R touch digitizer glass adopt to panel display device, E935121 SCN-A5-FLT12.1-PT1-0H1-R touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E935121 SCN-A5-FLT12.1-PT1-0H1-R touch panel display Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size). E935121 SCN-A5-FLT12.1-PT1-0H1-R touchscreen power supply: USB or RS232. E935121 SCN-A5-FLT12.1-PT1-0H1-R MMI touch glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc, E935121 SCN-A5-FLT12.1-PT1-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches.
 Contact VICPAS for A Discount
Product Details:
Size : 12.1 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Surface Hardness : 3H
Circuit Rating : 5VDC @ 35mA
Light Transmission : Film + Film 77%, Film + Glass 83%
* Electrical
Contact Bounce : <10ms
Rersolution : 4096 x 4096
Linearity : 1.5%(<1.0% by Request)