746010-000 SCN-AT-FLT13.3-002-0H1 Touch Screen Panel Repair
  • brand nameVICPAS
  • model746010-000 SCN-AT-FLT13.3-002-0H1
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 20:38:21 GMT
Paramtents
  • Shipping 2-3 workdays
  • Warranty 365 Days
  • Touch points Single-touch
  • Material applied film+Glass+tail
  • Name 746010-000 SCN-AT-FLT13.3-002-0H1 Touch Screen Pan
Detailed
746010-000 SCN-AT-FLT13.3-002-0H1 touchscreen size: inch, other custom size is 3.0'' to 24'' . 746010-000 SCN-AT-FLT13.3-002-0H1 touch membrane adopt to panel display device. 746010-000 SCN-AT-FLT13.3-002-0H1 touch screen display light transmission: 80%(Meet ASTM D1003). 746010-000 SCN-AT-FLT13.3-002-0H1 touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. 746010-000 SCN-AT-FLT13.3-002-0H1 touch panel temperature storage range: -20°C ~ 70°C. 746010-000 SCN-AT-FLT13.3-002-0H1 touch screen tablet resistance: 300Ω < X Axis < 900Ω, 200Ω < Y Axis < 800Ω (Varies with different size). 746010-000 SCN-AT-FLT13.3-002-0H1 HMI touch glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for More Infor
Product Information:
Size : 13.3 inch;