4PPC70.057L-20B 4PPC70.057L-20W Touchscreen Protective Film
  • group namePower Panel C70/C30
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • model4PPC70.057L-20B 4PPC70.057L-20W
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 03:39:11 GMT
Paramtents
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Model B&R Power Panel C70 4PPC70.057L-20B
  • Model B&R Power Panel C70 4PPC70.057L-20W
  • Size 5.7 inch
Detailed
B&R Power Panel C70 4PPC70.057L-20B 4PPC70.057L-20W Protective Film Touch Screen Panel
Order each part separately is available
The short Short description about 4PPC70.057L-20B and 4PPC70.057L-20W: Power Panel C70, 5.7", portrait format. CPU and memory: Intel Atom 333 MHz (compatible), 256 MB DDRAM, 32 kB FRAM, 2 GB onboard flash drive. Display and touch screen: 5.0", 480 x 640 (VGA) resolution, analog resistive touch screen, portrait format, anthracite gray pinstripe. Interfaces: 1x POWERLINK, 1x Ethernet 10/100 Mbit/s, 1x X2X Link, 2x USB 2.0.
Specifications:
Part Number : 4PPC70.057L-20B   4PPC70.057L-20W
Product Line: B&R Power Panel C70
Screen Size: 5.7 in.
Warranty: 1-Year Warranty
Technology: Analog Resistive Film
Resolution: DC 5V 1mA
Display colour: 16 million colours
Storage Temp.: -20℃~+70℃