4PPC30.101G-21B 4PPC30.101G-22B Touch Screen Protective Film
  • brand nameVICPAS
  • model4PPC30.101G-21B 4PPC30.101G-22B
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:05:37 GMT
  • Model B&R Power Panel C30 4PPC30.101G-22B
  • Model B&R Power Panel C30 4PPC30.0702-23B
  • Size 10.1 inch
Specifications:
Part Number : 4PPC30.101G-21B 4PPC30.101G-22B
Product Line: B&R Power Panel C30
Screen Size: 10.1 in.
Warranty: 1-Year Warranty
Technology: Analog Resistive Film
Resolution: DC 5V 1mA
Display colour: 16 million colours
Storage Temp.: -20℃~+70℃