5MP7150.101E-000 B&R Terminal Keypad
  • brand nameVICPAS
  • model5MP7150.101E-000
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 00:01:25 GMT
Paramtents
  • Brand B&R
  • Size 3.8 inch
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Mobile Panel 7100 5MP7150.101E-000
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Mobile Panel 7100 5MP7150.101E-000 Membrane Keypad Touch Screen Glass Replacement
Mobile Panel 7100 5MP7150.101E-000 Keyboard Membrane Touch Screen
Mobile Panel 7100 5MP7150.101E-000 Interfaces
• Ethernet (10/100 Mbit)
• USB client in cable duct (debug and ActiveSync device)
Specifications:
Part Number : 5MP7150.101E-000
Product Line: Mobile Panel 7100
Screen diagonal: 10.1 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial interface Type: RS232
Storage: -20 to 60°C